POPIELNICE JAKO KOSZE NA ODPADY

oryginalne rozwiązanie zwiększające bezpieczeństw i wygodę

Popielnice jako kosze na odpady to rozwiązanie, które znajduje zastosowanie w wielu miejscach. Choć niektórym wydaje się, że ustawa antynikotynowa wyeliminowała możliwość palenia papierosów w takich miejscach jak np. tarasy, balkony czy wejścia do hoteli, galerii handlowych, budynków użyteczności publicznej czy do punktów usługowych to nic bardziej mylnego. 15 listopada 2010 roku w życie weszła właśnie owa ustawa. Zgodnie z tym, co się w niej znajduje, zakaz palenia dotyczy np.:

  • przystanków;

  • obiektów sportowych;

  • miejsc pracy;

  • środków komunikacji publicznej;

  • szkół, uczelni i obiektów kultury;

  • restauracji i lokali rozrywkowych;

  • miejsc przeznaczonych do zabawy dla dzieci;

  • placówek medycznych.

Tak więc popielnice jako kosze na odpady są rozwiązaniem idealnym. Przede wszystkim dla tych, którzy szukają zewnętrznego pojemnika na odpady, połączonego ze stosunkowo dużą popielniczką. W trosce nie tylko o użyteczność, ale również o jakość, koszopopielnice wykonane są z wysokogatunkowych materiałów. Charakteryzujących się one dzięki temu odpornością na warunki atmosferyczne i uszkodzenia różnego rodzaju.

Najlepsze rozwiązanie do miejsc publicznych - popielnice jako kosze na odpady

Wśród wielu rodzajów koszy na odpady i popielniczek przeznaczonych do wykorzystania na zewnątrz budynku znajdziesz m.in. koszopopielnice lakierowane i koszopopielnice ze stali nierdzewnej. Popielnice jako kosze na odpady dostępne są też w formie pojemników na tarasy. Dzięki tak bogatej ofercie znajdziesz u nas niemal wszystko, czego możesz tylko potrzebować.

Popielnice jako kosze na odpady są doskonałym rozwiązaniem. Zwłaszcza wtedy, kiedy chcesz zapewnić nie tylko mieszkańcom, ale też turystom odpowiednie możliwości wyrzucania odpadów, w tym petów papierosowych. Decydując się na rozwiązania dostępne w naszym sklepie, masz pewność, że wybierasz połączenie doskonałej jakości z przystępnymi cenami. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, to zachęcamy Cię do kontaktu i sprawdzenia wszystkich ofert, które dla Ciebie przygotowaliśmy.